Szanowni Państwo,


Firma Dobre oczyszczalnie to młode dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży ochrony środowiska. Głównym nurtem działalności jest dostarczanie jakościowych i ekologicznych urządzeń do oczyszczania ścieków i zagospodarowania wody deszczowej oraz wszystkie usługi związane z ich montażem i serwisem. Naszym klientom oferujemy także profesjonalne usługi doradcze w zakresie rozwiązań technicznych, doborze urządzeń i uzdolnień projektowych. Nasza kadra posiada fachową wiedzę i doświadczenie, aby zarekomendować odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb.

Każdy z nas jest wykwalifikowanym specjalistą gotowym udzielić Państwu obszernych informacji dotyczących zasady działania naszych produktów, formalności jakie napotkają Państwo w trakcie realizacji inwestycji czy kosztorysu planowanych prac. Ponadto pomagamy uzyskać wsparcie finansowe na realizację inwestycji od Urzędu Miasta, Gminy lub WFOŚiGW.

Służymy Państwu swoją wiedzą, doświadczeniem, oraz profesjonalnym wsparciem merytorycznym i technicznym na każdym z etapów realizacji usługi.

Drugim nurtem działalności firmy są usługi doradcze w ochronie środowiska skierowane do przedsiębiorców, inwestorów i jednostek samorządu terytorialnego.  Zdajemy sobie sprawę że ochrona środowiska nie jest tematem powszechnym dlatego też staramy się w sposób przystępny dla każdego wyjaśniać wątpliwości związane z wymaganiami prawnymi z obszaru tej dziedziny. Odpowiadamy na każde pytanie – ponieważ naszym zdaniem, kluczem do sukcesu jest wzajemne porozumienie.

W zakresie usług doradczych oferujemy przygotowanie wniosku o uzyskanie decyzji środowiskowych a także decyzji z obszarów powietrza, odpadów, wód i ścieków. Uczestniczymy w kontrolach środowiskowych  przeprowadzanych przez  WIOŚ, Urząd Marszałkowski lub inny organ administracyjny. Prowadzimy dokumentację środowiskową w Państwa firmie, wykonujemy audyty środowiskowe, doradzamy, rozwiązujemy problemy, szukamy najlepszych rozwiązań dla Państwa działalności.

 

Szczegółowy zakres usług i produktów znajdą Państwo w ofercie.

facebook